Crowdfunding for Hacash Listing on MEXC Exchange

(Türkçe)Hacash Topluluğuna:

Hacash.com’un kurucu ortağı Ken You benim ve Hacash borsası için bu fon toplama çabasını yöneteceğimi duyurmaktan onur duyuyorum.

Beş yıl önce başladığından beri, Hacash resmi bir ekip katılımı olmadan anonim bir beyaz kağıttan büyüyerek, dünya genelindeki topluluk üyelerinin özverili katkılarına tamamen bağımlı hale geldi, özellikle geçmişte ve şu anda zaman, para ve yeteneklerini adamış olan yapımcılar.

Şimdiye kadar, Hacash (HAC&HACD) Xeggex, Tradeogre, Dex-trade, NonKYC ve Vindax gibi borsalarda listelendi. Ancak, bu platformlar dünya genelinde Hacash kullanıcılarının artan ticaret taleplerini karşılayamadı. Topluluk, Hacash’ı bir sonraki borsaya tanıtmanın zamanının geldiği konusunda genel bir görüş birliğine vardı ve ben de bunu kesinlikle inanıyorum.

Bana Neden Güvenmelisiniz

1. HAC’ın Dex-trade ve Txbit gibi borsalarda listelenmesi için başarılı bir fon toplama işlemini yönettim.
  2. Hacash ana ağı 5 yıldır faaliyet göstermekte ve ben neredeyse 4 yıldır Hacash topluluğunda yer alıyorum. 2022’de Hacash.com’u kurarak Hacash’a tamamen adandım.
  3. Hacash.com, şu anda 1000’den fazla kullanıcısı olan ilk açık kaynaklı HAC&HACD eklenti cüzdanı MoneyNex’i geliştirdi.
  4. HacashDAO’nun erken kurulumuna katıldım.
  5. Hacash hakkında tüm bilgileri paylaştığım Twitter hesabım burada.

Proje Tanıtımı

Hacash.com ve Hacash(Hacash.org) iki bağımsız projedir. Hacash, 2018’de anonim bir beyaz kağıtla başladı ve vizyonu Bitcoin’i (BTC) global ödeme ve yerleşim para birimi olarak devralmaktır. Hacash.com, Bitcoin ve Hacash ana ağına dayanarak, Rollup merkezli çok zincirli bir altyapı projesidir ve Hacash topluluğu içindeki en etkili projelerden biridir.

Neden MEXC’i Listeleme İçin Seçtik

Topluluk kanalları, HacashDAO ve Telegram üzerinden yapılan tartışmaların yanı sıra diğer borsaların kapsamlı bir analizi sonucunda, HAC veya HACD’nin listelenmesi için ilk olarak MEXC’i seçmeye karar verdik.

MEXC’te Listelenme Koşulları

• Listeleme ücreti: 60,000 USDT
  • Piyasa yapma ücreti: 60,000 USDT (30,000 USDT + 30,000 USDT değerinde coin olarak bölünmüştür)

Fon Toplama Planı

İlk olarak, HACD veya HAC’nin MEXC’te listelenmesini sağlamak için 60,000 USDT toplamayı planlıyoruz. Daha sonra, piyasa yapma ücreti için fon toplamayı düşüneceğiz.

Txbit’in kapanması nedeniyle kalan fon toplama fonları (6,000 USDT) göz önünde bulundurulduğunda ve HAC ve HACD’nin NonKYC platformunda listelenmesi için 1,000 USDT düşüldükten sonra, kalan 5,000 USDT doğrudan bu fon toplama için kullanılabilir.

Bu fon toplama, Txbit fon toplama ile aynı adresleri kullanacak:

TRC20-USDT: TC7eVyjL1TeCjWeRf8D7HC6pmnkPAJR7PK
ERC20-USDT: 0x3D6B83889F207BdfB47a44264F7cFfBBE76b2254
BSC-USDT: 0x63e6dE8666Cd141D100f36C5c98f42dF02778b79

Gelecek Planlar

Mexc için bu fon toplama fırsatıyla, HacashDAO aracılığıyla gelecekte borsalarda listelenme, topluluk geliştirme vb. finansal destek gerektiren görevler için bir fon toplama görev sayfası oluşturma planını tanıtmak istiyorum. Detaylı planlar gelecekte duyurulacak.

Hacash topluluğunun büyük çoğunluğunun bu borsa fon toplama temsilcisi olarak beni seçmesi için teşekkür ederim. Bu fon toplama sürecini birlikte tamamlayalım ve Hacash beyaz kağıdında belirtilen büyük ölçekli ödeme ve anlık yerleşim para birimi vizyonuna bir adım daha yaklaşalım.

4 Likes