Hacash Mining ile alakalı tüm detaylar

Mining ile alakalı neredeyse her bilgi yanlış. Pool’lar çalışmıyor, miner dahil indirme bağlantıları çalışmıyor, infolar hatalı vs.

Bu bilgilerin tamamına ihtiyacım var ayrıca yetkili birisi güncel haliyle nasıl yapılır edilir gerekli olan her şey ne ise anlatan bi cevap yazabilirse gören herkese de faydalı olur.

ayrıca şu gpu mining kısmına da cevap verebilir misiniz? gpu mining var mıdır yok mudur?
sadece cpu mining ise, son indirdiğim miner programında hacash.config.ini içerisinde işlemci çekirdek sayısını seçeceğim ama config içindeki [miner] kısmında “supervene” var hem de aşağıdaki [diamondminer] kısmında “supervene” var. toplam 32 çekirdekli işlemci kullanıyorum. izlediğim videolarda birisi çift haneli çekirdek yazamazsınız dedi bu ne kadar doğru? yanlış ise 32nin tamamını kullanabilir miyim öneriniz nedir?

cevap için teşekkürler keyifli forumlar

------ ENGLISH -------

Almost every information about mining is wrong. Pools do not work, download links including miner do not work, info is incorrect etc.

I need all of this information, and if someone authorised can write an answer explaining how to do it in its current form and what everything is necessary, it will be useful to everyone who sees it.

Can you also answer this gpu mining part? Is there gpu mining or not? If it is only cpu mining, in the last miner program I downloaded, I will select the number of processor cores in hacash.config.ini, but there is “supervene” in the [miner] section in the config, and there is “supervene” in the [diamondminer] section below. I use a total of 32 core processors. In the videos I watched, someone said that you cannot write double-digit cores, how true is this? If it is wrong, can I use all 32, what is your suggestion?

Thanks for the answer enjoyable forums

çekirdek sayısı 4 ise 3 yzacaksın supervene kısmına diğer türlü olmuyor…işlem yapmak için kullanılacağını söylüyor